Butik Okul Avantajı

 

Eryaman’ın ilk ve tek gerçek “butik okulu” Saygınlar Koleji’nde, son derece nezih bir ortamda öğrencilerimizi hayata hazırlıyoruz. Sadece lise öğrencilerinin bulunduğu okulumuzda, öğrencilerimiz kalabalıklarda kaybolmayıp deneyimli eğitmen kadromuzdan fazlasıyla yararlanıyorlar.

 

Bütün Yıl Boyunca Hem 11. Sınıf Hem De TYT Konuları Biter

 

11. Sınıf için AYT konularıyla beraber yıl boyunca 9. ve 10. sınıfları kapsayan TYT konularını yıl içerisinde bitirip 12. sınıf ders yükünü yıllara paylaştırıyoruz.

 

Nerede Kalmıştık?

 

Yeni katılan öğrencilerimize eğitim öğretim yılı başında "Hazır Bulunuşluk Sınavı" uyguluyoruz. Bu sınav sayesinde öğrencimizin önceden belirlenen hedefi güncellenir ve doğru rehberlik ile öğrencimiz desteklenir.

 

Hedeflerimin Neresindeyim?

 

Yıl boyunca belli periyodlarda uygulanan Türkiye geneli tarama ve deneme sınavlarımızla hedeflerimizin neresindeyiz sorusuna cevap buluyoruz. Sınav sonuçlarına göre uygun bireysel ders programları yapılarak hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Kim Korkar Matematikten?

 

Kurumumuzun geliştirdiği Matematik Kur Sistemiyle öğrencilerin matematikte oluşturmayı zorlandıkları matematik temelini oluşturuyoruz. Böylelikle TYT matematiği öğrencilerimiz için artık daha kolay.

 

Do You Speak English Or German?

 

Uluslararası kabul görmüş gramer kitaplarımızla öğrencilerimize çağın gerektirdiği İngilizce ve Almancayı öğretiyoruz.

 

Doğru Rehberlik İle Hayat Üçgeni!

 

Öğrencimizi odak noktası olarak kabul edip 'Veli-Öğretmen-Rehberlik Servisi’nden oluşan hayat üçgeninin ortasına yerleştiriyoruz.  Böylelikle gencimiz, zorlandığı her noktada yardım alacağından emin oluyor.

 

Dijital Eğitim Platformumuz İle Öğrencilerimize Bir “Tık” Daha Yakınız

 

Dijital Eğitim Platformumuz Raunt ile öğrencilerimiz kaç soru çözmüş, kaç dakika ders çalışmış, ödevlerinin ne kadarını yapmış gibi bütün verileri takip ediyoruz. Raunt sayesinde hem veli hem öğrenci hem de eğitimcilerin kontrolü sağlandığından öğrencinin derslerindeki ilerlemesi sistematik olarak gözlenebilir hale gelmektedir.

 

Eğitimde Teşhis Ve Tedavi

 

Platformumuz öğrencimizin yapmış olduğu her yanlışın analizini yapıp branş öğretmenlerimize kazanım odaklı rapor sunar. Bu rapor dâhilinde öğretmenimiz öğrencimize özel ödevlendirme yapar. Böylece öğrencimizin konu olarak geri kalmasının önüne geçilir.

 

Sınırsız Konu Anlatımı! Sınırsız Tekrar!

 

Dijital eğitim platformumuzda öğrencilerimiz kazanım sıralı bütün video anlatımlarını istediği kadar izleyip tekrarlarını yapabilirler.

11.png
ert.png