Butik Okul Avantajı

 

Eryaman’ın ilk ve tek gerçek “butik okulu” Saygınlar Koleji’nde, son derece nezih bir ortamda öğrencilerimizi hayata hazırlıyoruz. Sadece lise öğrencilerinin bulunduğu okulumuzda, öğrencilerimiz kalabalıklarda kaybolmayıp deneyimli eğitmen kadromuzdan fazlasıyla yararlanıyorlar.

 

Bütün Soru Çeşitlerine Tanık Olacaksınız

 

Dijital Eğitim Platformumuzda bulunan yaklaşık 270.00 adet basitten zora doğru derecelendirilmiş sorularla bütün soru çeşitlerini öğrencilerimize çözdürüyoruz.

 

Nerede Kalmıştık?

 

Yeni katılan öğrencilerimize eğitim öğretim yılı başında "Hazır Bulunuşluk Sınavı" uyguluyoruz. Bu sınav sayesinde öğrencimizin sene başındaki seviyesi hakkında bilgi sahibi olup doğru rehberlik ile öğrencimize hedef belirliyoruz.

 

Hedeflerimin Neresindeyim?

 

Yıl boyunca sık aralıklarla uygulanan Türkiye geneli tarama ve deneme sınavlarımızla hedeflerimizin neresindeyiz sorusuna cevap buluyoruz. Sınav sonuçlarına göre uygun bireysel ders programları yapılarak hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz.


Doğru Rehberlik İle Hayat Üçgeni

Öğrencimizi odak noktası olarak kabul edip 'Veli-Öğretmen-Rehberlik Servisi’nden oluşan hayat üçgeninin ortasına yerleştiriyoruz.  Böylelikle gencimiz, zorlandığı her noktada yardım alacağından emin oluyor.


Dijital Eğitim Platformumuz İle Öğrencilerimize Bir “Tık” Daha Yakınız


Dijital Eğitim Platformumuz Raunt ile öğrencilerimiz kaç soru çözmüş, kaç dakika ders çalışmış, ödevlerinin ne kadarını yapmış gibi bütün verileri takip ediyoruz. Raunt sayesinde hem veli hem öğrenci hem de eğitimcilerin kontrolü sağlandığından öğrencinin derslerindeki ilerlemesi sistematik olarak gözlenebilir hale gelmektedir.


Eğitimde Teşhis Ve Tedavi


Platformumuz öğrencimizin yapmış olduğu her yanlışın analizini yapıp branş öğretmenlerimize kazanım odaklı rapor sunar. Bu rapor dâhilinde öğretmenimiz öğrencimize özel ödevlendirme yapar. Böylece öğrencimizin konu olarak geri kalmasının önüne geçilir.


Sınırsız Konu Anlatımı! Sınırsız Tekrar!


Dijital eğitim platformumuzda öğrencilerimiz kazanım sıralı bütün video anlatımlarını istediği kadar izleyip tekrarlarını yapabilirler.

12.png
ert.png